P4F to niesamowite eventy
- nie tylko firmowe!

Z nami

Zorganizujesz niezapomniane imprezy

01.

Otrzymasz nowoczesne narzędzie marketingowe i integracyjne

02.

01.

Zorganizujesz niezapomniane imprezy

02.

Otrzymasz nowoczesne narzędzie marketingowe i integracyjne

03.

Uatrakcyjnisz swoją ofertę i wyróżnisz się wśród konkurencji

04.

Zapewnisz swoim klientom chwile najlepszej zabawy

Automat fotograficzny taki jak fotobudka czy fotolustro to wisienka na torcie każdego wydarzenia eventowego!

Ogromne możliwości naszych automatów, wręcz nieskończone opcje personalizacji automatów i szablonów oraz doświadczenie które zdobyliśmy i profesjonalizm w działaniu sprawią, że organizowane przez Ciebie wydarzenie zyska całkowicie nowy wymiar, a wydrukowane zdjęcia sprawią, że pozostanie w pamięci jego uczestników na bardzo długi czas.

Wspólnie twórzmy
niezapomniane chwile

Współpracujemy z firmami eventowymi, hotelami, restauracjami, centrami handlowymi, organizatorami targów, konferencji, festiwali, klubami, salonami ślubnymi, uczelniami i wieloma innymi organizacjami i firmami które z pomocą automatów fotograficznych zwiększają zakres swoich działań marketingowych. Zapraszamy do kontaktu firmy które zainteresowane są przygotowaniem eventów z użyciem fotobudek lub fotoluster które swoim designem i możliwościami przyciągają uwagę, zachęcają do zabawy, tworzą niezapomniane chwile i pozostawiają po sobie długotrwałą pamiątkę w formie niesamowitych wysokiej jakości zdjęć.

To dla naszych klientów stale się rozwijamy podnosząc sobie poprzeczkę coraz wyżej. Od samego początku nasza praca jest pasją, a zadowolenie naszych klientów priorytetem. Wszystkie projekty przygotowujemy dopasowując je starannie do oczekiwań i potrzeb nabywców naszych usług i produktów.

Napisz do nas a odpowiedź prześlemy najszybciej jak będzie to możliwe, zapewniamy stały kontakt podczas realizacji zlecenia - na wszystkich jego etapach.

Zapraszamy do współpracy:

sale weselne / kluby / salony ślubne / sale zabaw / fotografów / firmy i osoby

zainteresowane wypożyczeniem lub posiadaniem w ofercie fotobudki, fotolustra czy napisu przestrzennego 3D - przygotujemy skrojoną na miarę potrzeb propozycję - ofertę dopasujemy do indywidualnych potrzeb Twoich/Twojej firmy.

WSPÓŁPRACOWALIŚMY Z:

Fotobudki i fotolustra znacząco podnoszą wartość marketingową eventów, imprez i miejsc. Zyskujesz nie tylko w teraźniejszości ale i w przyszłości!


OPINIE KLIENTÓW

Chcesz podjąć z nami długoterminową współpracę? Napisz, a określimy jej warunki i zaoferujemy świetne ceny!

Masz inny pomysł? - napisz - sprostamy każdemu wyzwaniu!

Przygotujemy skrojoną na miarę potrzeb propozycję - ofertę dopasujemy do indywidualnych potrzeb Twojego wydarzenia.

NAPISZ DO NAS

    *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zapytania ofertowego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest P4F

    Bądź na bieżąco!

    Zapisz się do newslettera

    © 2011-2024 Copyright P4F. Wszystkie prawa zastrzeżone.


    × Skontaktuj się z nami