P4F - produkcja i sprzedaż fotobudek najwyższej jakości

Poznaj nasze zalety jako producenta fotobudek i fotoluster

Doświadczenie
na rynku eventowym

Nowoczesny
design fotobudek

Doskonała jakość
sprzętu

Doskonała jakość zdjęć
green screen

Niezawodny serwis
eventowy

Profesjonalna
obsługa eventów

Nowoczesne fotobudki i selfie mirror - tworzenie ich to nasza pasja i praca - w jednym! Na rynku fotobudek działamy od samych jego początków. Jako pierwsi w Polsce stworzyliśmy w pełni podświetlaną fotobudkę LED, zapoczątkowaliśmy powstanie pierwszego w Polsce produkowanego na dużą skalę oprogramowania do fotobudek i fotokabin stworzonego specjalnie do obsługi technologii green screen, zapewnajacego najlepszą na rynku jakość obróbki zdjęć.

Jesteśmy firmą produkcyjną oraz eventową

Wszystkie nasze fotobudki i fotolustra tworzymy i ulepszamy na bazie własnych bezpośrednich doświadczeń zdobytych podczas obsługi różnorodnych imprez - wprowadzamy rozwiązania zapewniające komfort, bezpieczeństwo i najwyższą jakosć działania. Produkowane przez nas automaty można wypożyczyć lub zakupić - fotobudka to doskonała inwestycja i świetny pomysł na biznes. Naszą siłą jest umiejętność tworzenia idealnie dopracowanych, wysokiej jakości innowacyjnych urządzeń, które zapewniają wspaniałą zabawę, a dzięki temu przyciągają ogromne zainteresowanie.

Szukasz świetnej fotobudki lub fotolustra? Dobrze trafiłeś! Jesteśmy wiodącym producentem i mamy dla Ciebie najlepszą ofertę!

Powiedz nam czego potrzebujesz. Czy jest to:

Fotobudka dla Twojej firmy? Fotolustro do obsługi wesel? Kompaktowa fotobudka dla wygodnego transportu? A może szukasz dodatków do fotobudki – tabliczek lub ksiąg gości?

W ofercie mamy wiele modeli i dodatków – wiemy, że u nas znajdziesz najlepsze opcje dla Twojego bzinesu!

Produkcja i sprzedaż fotobudek to główny obszar naszej działalności – w tym jesteśmy najlepsi – sprawdź dlaczego!

<<<< PODZESPOŁY RENOMOWANYCH PRODUCENTÓW >>>>

<<<< PROFESJONALNY PARK MASZYNOWY >>>>

<<<< NAJWYŻSZA JAKOŚĆ WYKONANIA >>>>

<<<< SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA >>>>

Dodatkowe powody, dlaczego warto wybrać ofertę P4F – polskiego producenta fotobudek

<<<< DOSKONAŁA JAKOŚĆ FOTOBUDEK I FOTOLUSTER >>>>

oparta na najwyższej jakości elementach konstrukcyjnych i podzespołach

<<<< NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA TECHNICZNE >>>>

poparte wieloletnim doświadczeniem w branży eventowej i stałym doskonaleniem kolejnych modeli automatów fotograficznych naszej produkcji

<<<< PRACA Z PASJĄ >>>>

nasz zespół tworzą osoby zafascynowane swoją pracą – fotografia i konstruowanie to hobby, które skutecznie przekształciliśmy w naszą codzienną pracę

<<<< STAŁY KONTAKT I OPIEKA NAD KLIENTEM >>>>

doskonale przeszkolony personel, dzięki któremu możemy zapewnić naszym klientom pełne wsparcie podczas imprez. Wparcie e-mailowe, telefoniczne lub zdalne poprzez połączenie się z komputerem klienta – to możliwość wsparcia technicznego w czasie imprezy i 100% bezpieczeństwa

Fotobudki na sprzedaż – sprawdź najlepsze modele fotobudek na 2021 >>>>

Możliwość odbioru fotobudek w Rzeszowie

Zapraszamy na prezentację i przetestowanie produkowanych przez naszą firmę fotobudek i selfie mirror do naszej siedziby w Rzeszowie – chętnie udostępniamy naszym klientom nie tylko know-how z zakresu obsługi fotobudek i fotoluster – równie chętnie podzielimy się praktyczną wiedzą z zakresu obsługi różnorodnych imprez z fotobudką takich jak wesela, urodziny czy imprezy. Podzielimy się z Wami wiedzą o skutecznym pozyskiwania klientów – działamy na rynku eventowym od ponad 8 lat.

Sprzedaż fotobudek i fotoluster, których rozwój podyktowany jest doświadczeniami zdobytymi przez nas na eventach to główny obszar naszej działalności. Stałe modyfikacje i ulepszenia sprzętu wypływają z naszych doświadczeń na eventach, a to sprawia, że produkowane przez nas fotobudki są perfekcyjnie przystosowane do obsługi wszelakich imprez i eventów.

Do każdego zakupionego zestawu fotobudkowego dołączone są przejrzyste instrukcje obsługi – instrukcja obsługi fotobudki lub fotolustra, instrukcja obsługi oprogramowania oraz filmy szkoleniowe z obsługi oprogramowania fotobudki. Dodatkowo dostęp do filmów instruktażowych w Bazie Wiedzy P4F sprawia, że nauka obsługi zestawu fotobudkowego staje się jeszcze szybsza i łatwiejsza.

fotobudki na sprzedaż – selfie mirror – sprzedaż napisów LED 3D – dodatki i akcesoria do automatów fotograficznych

Produkcja i sprzedaż – to nasze główne obszary działalności. Wybierając naszą firmę jako dostawcę automatu fotograficznego czy napisu 3D dla swojego biznesu masz gwarancję najwyższej jakości – nie tylko produktu! Jakość obsługi klienta i serwisu jest u nas na bardzo wysokim poziomie.

Sprawdź opinie naszych zadowolonych klientów! >>>>

Gdzie działamy?

SPRZEDAŻ FOTOBUDEK

Cała Polska i UE

WYNAJEM FOTOBUDEK

Najszybciej dotrzemy do tych z Was z okolic województw podkarpackiego, małopolskiego, lubelskiego i świętkorzyskiego. Nasza baza znajduje się w Rzeszowie ale bez problemu dotrzemy do każdego miejsca w Polsce.

P4F - Twój partner w eventowym biznesie

P4F - Twój partner w eventowym biznesie

Specjalizujemy się w produkcji nowoczesnych fotobudek i fotoluster. Automaty fotograficzne konstruujemy od podstaw. Projektowanie i produkcja odbywają się w naszej siedzibie w Rzeszowie z udziałem specjalistów do obróbki CNC i doświadczonych monterów. Nasze automaty fotograficzne podlegają stałym ulepszeniom – mamy duże doświadczenie nie tylko w produkcji ale również w wynajmie, co przekłada się na szybkie pozyskiwanie wiedzy o potrzebach rynku. Do tych potrzeb dopasowujemy nasze produkty – tak, by cechowały się zarówno nowoczesnym designem jak i najwyższym stopniem funkcjonalności. W ofercie posiadamy różnorodne fotobudki na sprzedaż i na wynajem!

Wynajem automatów fotograficznych na eventy to obszar działalności w którym działamy od samego początku. Od początku również bazujemy na automatach naszej produkcji. Posiadamy w ofercie zarówno fotobudki jak i fotolustra, jak również napisy przestrzenne 3D. Nasze produkty cechują się wysokim poziomem personalizacji – możliwe jest dopasowanie działania fotobudki i fotolustra do potrzeb danego eventu – zarówno pod względem funkcjonalnym jak i estetycznym. Duży wybór szablonów wydruków czy interfejsów oprogramowania to nasze dodatkowe atuty – stale dbamy o poszerzanie oferty.

Masz własną wizję fotobudki lub napisu przestrzennego 3D? Skontaktuj się z nami, a wspólnie postaramy się ją zrealizować! Jako firma produkcyjna mamy możliwość wykonywania projektów specjalnych – tworzyliśmy już fotokabiny do sal zabaw, fotobudki do użytkowania na zewnątrz pomieszczeń w warunkach zimowych,  różne wersje napisów eventowych (np. ażurowe, pisane). Lubimy wyzwania, a nowe projekty to coś co wyzwala kreatywność!

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko automaty fotograficzne – produkujemy także napisy przestrzenne 3D – LOVE, MIŁOŚĆ i wiele innych. Posiadamy w ofercie wiele dodatków do fotobudek – dodatków uatrakcyjniających imprezy jak np. słupki ozdobne czy dmuchane ścianki. Niezbędne dodatki takie jak akcesoria eventowe czy albumy pamiątkowe również znajdziesz w naszym sklepie.

Zaufaj P4F - firmie z doświadczeniem, ciesz się doskonałą zabawą i zapomnij o konkurencji.

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

© 2011-2024 Copyright P4F. Wszystkie prawa zastrzeżone.


× Skontaktuj się z nami