Księgi gości weselnych, na chrzciny, na urodziny

Księga gości to idealne miejsce na wpisy i zdjęcia z fotobudki - to cudowne chwile zachowane na długo! Magiczne momenty warte są uwiecznienia. Księga gości to doskonały sposób na uchwycenie i utrwalenie pięknych chwil z Waszych imprez. Dzięki wpisom i zdjęciom bliskich osób zatrzymacie piękne wspomnienia na długo.

Księga gości weselnych to pamiątkowy album z najpiękniejszego dnia Waszego życia. Personalizowany nadruk na okładce sprawi, że księga będzie "tylko Wasza". Księga gości na chrzciny pomoże uwiecznić wspomnienia z chrzcin Waszego dziecka - tak ważnego dla wielu osób - nie tylko dla rodziców - dnia! Urodziny - zwłaszcza 18te lub te okrągłe to kolejna okazja do celebrowania i uwiecznienia pięknych chwil.

Księgi gości to doskonała pamiątka, która dzięki dużej trwałości pozostanie z Waszym życiu na długo - tak byście do magicznych momentów ze swojego życia mogli wracać jeszcze przez wiele lat.
Księgi gości P4F w twardej trwałej oprawie mają białe lub czarne strony. Nadruk UV na okładce to gwarancja trwałości - księga pozostanie tak samo piękna przez wiele wiele lat. Lakierowana okładka to elegancki styl i wysoka jakość. Księga gości to wspaniały album pamiątkowy, który sprawi że zarówno wpisy jak i zdjęcia z Waszego wydarzenia zebrane będą w jednym miejscu - tak by łatwo było do nich wrócić. Księgi gości na różne okazje - na wesela, urodziny, chrzciny dostępne są w ofercie naszego sklepu P4F. Stale poszerzana oferta dostępnych wzorów to gwarancja, że znajdziecie idealną księgę dla siebie.

ZOBACZ OPINIE O NAS

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

© 2011-2024 Copyright P4F. Wszystkie prawa zastrzeżone.


× Skontaktuj się z nami