Tabliczki do fotobudki i fotolustra

Trwałe tabliczki do fotobudki od P4F to wyjątkowe wzory i bardzo wysoka jakość wykonania. Tych tabliczek możecie użyć na wielu imprezach! Tabliczki do zdjęć dostępne są w wielu wzorach - są idealne na każdą okazję. Wesele, impreza firmowa, kinderbal - wśród tabliczek do fotobudki od P4F znajdziecie coś na każdą imprezę!

tabliczki do fotobudki katalog link

Tabliczki są wykonane z PCV lub sklejki o grubości 4mm, a to nadaje im wyjątkową trwałość. Czy to impreza z fotobudką czy z fotolustrem, tabliczki sprawdzą się doskonale. Śmieszne hasła, wzory w klimacie retro, tabliczki z napisami dream team - to wszystko i jeszcze więcej znajdziecie w ofercie naszego sklepu P4F.

Wyświetlanie 1–10 z 15 wyników

Tabliczki do fotobudki na każdą okazję - wesele, impreza firmowa, kinderbal

Tabliczki w klimacie retro z charakterystycznymi napisami i stylistyce z poprzedniego wieku? Idealnie dopasują się do fotobudek z linii retro.

gama fotobudek retro oprogramowanie

Uniwersalne tabliczki do fotobudki w klimacie imprezowym? W ofercie mamy tabliczki do zdjęć na każdą okazję - tabliczki na wesele, imprezy urodzinowe, eventy firmowe.

Bezpieczeństwo i trwałość akcesoriów imprezowych

Akcesoria imprezowe z tej kategorii można dezynfekować (te wykonane z PCV) co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa podczas imprez z fotobudką czy fotolustrem. Tabliczki do fotobudki to perfekcyjny gadżet na każdy czas - w przeciwieństwie do kapeluszy czy masek można używać ich wielokrotnie bez ryzyka ich zniszczenia, dzięki czemu posłużą przez wiele wiele imprez.

Szeroka oferta tabliczek do zdjęć

Stale poszerzana oferta, a tym samym coraz większy wybór dostępnych wzorów sprawią, że z łatwością dopasujecie tabliczki do zdjęć do swojego stylu i stylu obsługiwanej imprezy.

Stojaki na tabliczki do zdjęć

W ofercie sklepu P4F znajdziecie również stojaki na tabliczki do fotobudki - zapewniają doskonały system organizacji tabliczek i ułatwiają korzystanie z nich. Stojaki wykonane z plexi glassu to eleganckie i łatwe w obsłudze rozwiązanie na organizację tabliczek do zdjęć.

ZOBACZ OPINIE O NAS

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

© 2011-2024 Copyright P4F. Wszystkie prawa zastrzeżone.


× Skontaktuj się z nami