Fotobudki 360

Fotobudki 360 to automaty, które zapewniają rezultaty, o jakich wcześniej nikomu się nie śniło! Filmy 360, boomerangi, slow-motion, backwards, zdjęcia - wybór jest ogromny, a brak potrzeby zastosowania materiałów eksploatacyjnych sprawia, że jest to rozwiązanie na każdy event - od wesel, aż po eventy marketingowe.

Efekty filmowe, które uzyskasz dzięki wykorzystaniu fotobudki 360 zachwycą Twoich klientów - dołącz ją do oferty już dziś w dowolnie wybranej opcji!

Fotobudka 360 - share'uj zamiast drukować - daj swoim klientom opcję dzielenia się super filmami w dowolnych kanałach social media. Fotobudki 360 to rozwiązanie na miarę naszych czasów - ich social mediowy charakter sprawia, że znajdą zastosowanie na każdej imprezie i każdej firmie. Chcesz dołączyć do grona posiadaczy sprawdzonego, nowoczesnego sprzętu eventowego od P4F? Sprawdź naszą ofertę już dziś!

Wyświetlanie 1–10 z 12 wyników

Filmy 360, boomerangi, slow-motion, backwards + zdjęcia - takie opcje oferuje nowoczesna platforma 360 od P4F. Gotowe pliki można przesyłać na maila i dzielić się nimi w dowolnych social mediach. Efekty filmowe, jakie pozwala uzyskać ta fotobudka są nie do porównania i nie o osiągnięcia innymi sposobami. W Stanach to już hit wykorzystywany na większości imprez - w Polsce nowość, która wchodzi na salony i gości na nich coraz częściej.

Czy Ty również planujesz dołączyć ją do swojej oferty eventowej? W P4F znajdziesz wiele wariantów, możesz także wybierać spośród trzech wielkości platform. Czas na nowy krok w swoim biznesie - krok w digitalowy świat niesamowitych filmów!

ZOBACZ OPINIE O NAS

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

© 2011-2024 Copyright P4F. Wszystkie prawa zastrzeżone.


× Skontaktuj się z nami