DLACZEGO P4F


7 lat doświadczenia
w branży


Ponad 5000 zrealizowanych eventów


99% zadowolonych klientów


Nowoczesny design produktów – wyznaczamy trendy na rynku

O nas

P4F (wcześniej photos4fun) zmieniamy się dla Was!

Poznaj nasze zalety!

Doświadczenie
na rynku

Nowoczesny
design

Doskonała jakość
sprzętu

Doskonała jakość zdjęć
green screen

Niezawodny serwis
eventowy

Profesjonalna
obsługa eventów

Jesteśmy producentem nowoczesnych automatów fotograficznych, na rynku fotobudek działamy od samych jego początków. Jako pierwsi w Polsce stworzyliśmy w pełni podświetlaną fotobudkę LED'ową, zapoczątkowaliśmy powstanie pierwszego w Polsce produkowanego na dużą skalę oprogramowania obsługującego fotobudki i fotokabiny stworzonego specjalnie do obsługi technologii green screen, zapewnajacego najlepszą na rynku jakość obróbki zdjęć.

Jesteśmy firmą produkcyjną oraz eventową

Wszystkie nasze produkty tworzymy i ulepszamy na bazie własnych bezpośrednich doświadczeń zdobytych podczas obsługi różnorodnych imprez - wprowadzamy rozwiązania zapewniające komfort, bezpieczeństwo i najwyższą jakosć działania. Produkowane przez nas automaty można wypożyczyć lub zakupić - to doskonała inwestycja i świetny pomysł na biznes. Naszą siłą jest umiejętność tworzenia idealnie dopracowanych, wysokiej jakości innowacyjnych urządzeń, które zapewniają wspaniałą zabawę, a dzięki temu przyciągają ogromne zainteresowanie.

Gdzie działamy?

SPRZEDAŻ

Cała Polska i UE

WYNAJEM

Najszybciej dotrzemy do tych z Was z okolic województw podkarpackiego, małopolskiego, lubelskiego i świętkorzyskiego. Nasza baza znajduje się w Rzeszowie ale bez problemu dotrzemy do każdego miejsca w Polsce.

Twój partner w eventowym biznesie

Twój partner w eventowym biznesie

Specjalizujemy się w produkcji nowoczesnych automatów fotograficznych – fotobudek i fotoluster. Automaty fotograficzne konstruujemy od podstaw. Projektowanie i produkcja odbywają się w naszej siedzibie w Rzeszowie z udziałem specjalistów do obróbki CNC i doświadczonych monterów. Nasze automaty fotograficzne podlegają stałym ulepszeniom – mamy duże doświadczenie nie tylko w produkcji ale również w wynajmie, co przekłada się na szybkie pozyskiwanie wiedzy o potrzebach rynku. Do tych potrzeb dopasowujemy nasze produkty – by cechowały się zarówno nowoczesnym designem jak i najwyższym stopniem funkcjonalności.

Wynajem automatów fotograficznych na eventy to obszar działalności w którym działamy od samego początku. Od początku również bazujemy na automatach naszej produkcji. Posiadamy w ofercie zarówno fotobudki jak i fotolustra, jak również napisy przestrzenne 3D. Nasze produkty cechują się wysokim poziomem personalizacji – możliwe jest dopasowanie działania fotobudki i fotolustra do potrzeb danego eventu – zarówno pod względem funkcjonalnym jak i estetycznym. Duży wybór szablonów wydruków czy interfejsów oprogramowania to nasze dodatkowe atuty – stale dbamy o poszerzanie oferty.

Masz własną wizję automatu fotograficznego lub napisu przestrzennego? Skontaktuj się z nami, a wspólnie postaramy się ją zrealizować! Jako firma produkcyjna mamy możliwość wykonywania projektów specjalnych – tworzyliśmy już fotokabiny do sal zabaw, fotobudki do użytkowania na zewnątrz pomieszczeń w warunkach zimowych,  różne wersje napisów eventowych (np. ażurowe, pisane). Lubimy wyzwania, a nowe projekty to coś co wyzwala kreatywność!

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko automaty fotograficzne i napisy przestrzenne 3D. Posiadamy w niej również wiele dodatków uatrakcyjniających imprezy jak np. słupki ozdobne czy dmuchane ścianki. Niezbędne dodatki takie jak akcesoria eventowe czy albumy pamiątkowe również znajdziesz w naszym sklepie.

Zaufaj P4F - firmie z doświadczeniem, ciesz się doskonałą zabawą i zapomnij o konkurencji.

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

© 2019 Copyright P4F. Wszystkie prawa zastrzeżone.

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl