Fotobudki

Jak wygląda zabawa przy fotobudce?

Wystarczy namówić na super fotę żonę, wujka, babcię, każdemu dobrać odlotowe gadżety, ustawić wszystkich na tle, wybrać wzór zdjęcia i pstrykać foty robiąc zabawne miny. To Wasza chwila! Zrobione? Super! Zostaje drukowanie - każdy może mieć swoją kopię - taka pamiątka jest bezcenna i im bardziej odlotowa fotka tym częściej będziecie wspominać ten moment!

Co potrafi fotobudka P4F?

Jej główna funkcja to rzecz jasna robienie zdjęć. Kolejna to tworzenie gifów i nagrywanie filmów. To jednak nie jedyne jej funkcje - wybór szablonów - ramek czy teł, filtry na zdjęcia, drukowanie kopii zdjęć, wysyłanie ich na faceboook, mail, smsem.

Jakie dodatki mogę dobrać do fotobudki?

Do wyboru mamy ich sporo - zajrzyj na podstronę Wynajem - znajdziesz tam wybór albumów, obudów, dodatków takich jak personalizowane gadżety, naklejki, ozdobne słupki, persoanlizowane szablony.

Czy fotobudka to wciąż dobry pomysł na imprezę?

Boom na fotobudki minął? Nie ma szans! Potwierdzają to nasi liczni klienci - osoby które myślały że przy fotobudce nie będą się chcieli bawić ich goście byli mega pozytywnie zaskoczeni i podsumowali że była to najlepsza i najlepiej wspominana atrakcja na ich imprezie! Fotobudki nigdy nie wyjdą z mody ani nie staną się faux pas imprezowym - dlaczego? Bo nie ma dla nich alternatywy! Zabawa z nimi to nie tylko świetna pamiątka - to uśmiech od ucha do ucha, integracja i wspólna okazja do zabawy.

Fotolustra

Co to jest fotolustro?

Fotolustro to podobnie jak fotobudka - automat fotograficzny. W bardziej designerskiej formie. Daje taką samą a nawet większą porcję świetnej zabawy jak fotobudka. Inaczej wygląda ale funkcje ma podobne - poniżej więcej różnic.

Ile miejsca potrzeba na rozstawienie fotolustra?

Niewiele bez tła, trochę więcej z tłem lub ścianką dmuchaną czy obudową. Strefa zdjęciowa może mieć od 1,2x2m do nawet 3x3m - zależy co wybierzecie (najwięcej miejsca zajmuje dmuchana obudowa - ale jaki efekt!).

Czy obsługa fotolustra jest trudna?

Zarówno zabawa przy fotolustrze jak i sama jego obsługa (po zakupie) nie są trudne. Na eventach animator czuwa nad zabawą i podpowiada jeśli czegoś nie wiecie, a po zakupie otrzymujecie od nas instrukcje obsługi i filmy szkoleniowe - nie ma szans byście nie poczuli się pewni obsługi już po zapoznaniu się z nimi. Sama zabawa polega na wyborze sablonu - potem animacja prowadząca robi swoje i prowadzi przez całą zabawę. Na końcu możemy podpisać zdjęcia, wydrukować je w jednej lub kilku kopiach lub wysłać je na wybrane media (facebook, e-mail itp. jeśli takie ustawienia zostały udostępnione).

Inne pytania

Czy można do was przyjechać obejrzeć sprzęty?

Jasne! W naszym salesroomie zobaczycie i przetestujecie najnowsze modele naszych automatów fotograficznych czy liter 3D. Dodatki również mamy na stanie i można je zakupić od ręki. Automaty w podstawowych kolorach również są dostępne, jednak jeśli chcecie zdecydować się np. na fotolustro w srebrnym kolorze czy fotobudkę w złotym musicie uzbroić się w chwilę cierpliwości (do 15 dni roboczych).

Co oprócz fotobudek macie w ofercie?

Całkiem sporo - fotobudki i fotolustra to najważniejszy filar naszej działalności, jednak oferujemy też szereg dodatków do nich - zarówno na wynajem jak i na sprzedaż. Ścianki dmuchane, obudowy, słupki ozdobne, gadżety imprezowe, media do drukarki, sprzęt zamienny, zestawy animacji i grafik, tła fotograficzne (green screen) - to wszystko znajdziecie w naszej ofercie. Dodatkowo zajmujemy się produkcją i sprzedaż napisów przestrzennych 3D klasy Premium takich jak Love, Miłość, Mr&Mrs oraz napisów na zamówienie.

Jak długo działacie na rynku? Macie doświadczenie?

Działamy na rynku od ponad sześciu lat! Jak na rynek fotobudek to bardzo dużo - jesteśmy tutaj od samych jego początków i razem z nim się rozwijamy. Mamy prawie 1000 zadowolonych klientów - naszych automatów na rynku działa już kilkaset, a liczby eventów z fotobudkami i fotolustrami też nie możemy się powstydzić. Pracowaliśmy dla takich marek jak Coca-Cola, JeronimoMartins, LiuJo, G2A czy Skanska. I nie tylko. Współpracujemy z agencjami eventowymi ale ich nazw nie będziemy wymieniać - taka mała tajemnica biznesowa ;)

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

© 2011-2024 Copyright P4F. Wszystkie prawa zastrzeżone.


× Skontaktuj się z nami